Nr katalogowy: 9

Eugeniusz GEPPERT (1890-1979)

Nr katalogowy: 9

Śniadanie na trawie

olej, płótno; 96,5 x 78,5 cm;
sygn. p. d.: Eugeniusz Geppert.