Nr katalogowy: 104

Artysta nieokreślony (XIX w.)

Nr katalogowy: 104

Po polowaniu, 1850

akwaforta, papier; 24 x 39 cm (w świetle passe-partout);
Europa Zachodnia, poł. XIX w.