Nr katalogowy: 6

Leonard PĘKALSKI (1896-1944)

Nr katalogowy: 6

Kobieta w ogrodzie, lata 30. XX w.

olej, tektura; 27,5 x 35 cm;
na odwrocie pieczątka składu materiałów malarskich "St. Krawczyński Warszawa Chmielna 12".