Nr katalogowy: 102

J. WOLF, XIX W.

Nr katalogowy: 102

Para sokołów złocistych

litografia ręcznie kolorowana, papier; 53 x 41 cm (w świetle passe-partout);
l. d. napis: Drawn from Nature by J. Wolf, London 1868.;