20. listopada 2019, 18:00
Wystawa przedaukcyjna od: 09 listopada 2019 do: 20 listopada 2019

Towarzystwo Akcyjne Fabryki Szkła Dawnego S. Reich i S-ka Zawiercie

1824
Ampla szkło dekoracyjnie malowane w kolorze żółtym, czerwonym i niebieskim; wys. 16,5 cm;
1925 r.
estymacja: 900 - 1 200 zł
Cena wywoławcza 800 zł

901
Para foteli art déco fornir: wzorzysty orzech; 86 x 60 x 85 cm;
Polska, 2 poł. lat. 20. XX w.
estymacja: 4 500 - 5 000 zł
Cena wywoławcza 4 000 zł

902
Stolik pomocniczy art déco fornir: wzorzysty orzech; 75,5 x śr. 64,5 cm;
Polska, 2 poł. lat. 20. XX w.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
Cena wywoławcza 2 000 zł

903
Bufet art déco fornir: wzorzysty orzech; 123,5 x 200,5 x 67,5 cm;
Polska, 2 poł. lat. 20. XX w.
estymacja: 2 200 - 3 000 zł
Cena wywoławcza 2 000 zł

904
Lampa podłogowa art déco fornir: wzorzysty orzech; 147,5 x śr. 51 cm;
Polska, 2 poł. lat. 20. XX w.
estymacja: 3 800 - 4 300 zł
Cena wywoławcza 3 300 zł

905
Barek w stylu klasycyzującym fornir: róża i palisander, ozdobiony intarsjami pasowymi i kwiatowymi z jaworu,
mahoniu i z tulipanowca oraz mosiężnymi okuciami; Europa Zachodnia, pocz. XX w.
estymacja: 3 800 - 4 600 zł
Cena wywoławcza 3 300 zł

906
Komoda klasycystyczna, intarsjowana sosna, mahoń, orzech, drewna owocowe, oliwka; marmur; brąz złocony;
Europa Zachodnia, pocz. XIX w.
estymacja: 14 000 - 18 000 zł
Cena wywoławcza 10 000 zł

1901
Para szafek nocnych art déco fornir: wzorzysty orzech; wys. 56 cm; szer. 45 cm; głęb. 37 cm;
Polska, 2 poł. lat. 20. XX w.
estymacja: 1 000 - 1 200 zł
Cena wywoławcza 900 zł