Nr katalogowy: 905

Nr katalogowy: 905

Barek w stylu klasycyzującym

fornir: róża i palisander, ozdobiony intarsjami pasowymi i kwiatowymi z jaworu,
mahoniu i z tulipanowca oraz mosiężnymi okuciami; Europa Zachodnia, pocz. XX w.
estymacja: 3 800 - 4 600 zł