Konrad SRZEDNICKI (1894 - 1993)

316
Bzy i tulipany, 1987 / 1990 olej, płótno, 65 x 49 cm; sygn. l. d.: Konrad Srzednicki / 1987 / 1990
Cena wywoławcza. 5 500 zł

Beata WĄSOWSKA (ur. 1955)

317
Dziewczyna dla Wilhelma S. akryl, karton, 42 x 29,5 cm; sygn. p. d.: B. Wąsowska;
Cena wywoławcza. 800 zł

Władysław RZĄB (1910 - 1992)

318
Pejzaż miejski, 1974 olej, płótno, 80 x 60 cm; sygn. p. d.: Rząb;
Cena wywoławcza. 6 500 zł

Władysław RZĄB (1910 - 1992)

319
Procesja w Zgierzu olej, płótno, 67 x 56 cm;
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Władysław RZĄB (1910 - 1992)

320
Bawiące się psy olej, płótno, 59,5 x 43 cm; napisy autorskie na odwrocie
Cena wywoławcza. 4 000 zł

WITOLD-K (ur. 1932)

321
P-73-2323 akryl, płótno, 50 x 61 cm, sygn. l. d.: Witold - K.
Cena wywoławcza. 14 000 zł

WITOLD-K (ur. 1932)

322
P-1973-3030, 1973 akryl, płótno, 28 x 43 cm, sygn. l. d.: Witold - K. 73
Cena wywoławcza. 7 000 zł

Bogusław SZWACZ (ur. 1912)

323
Ars Horme, 1970 olej, płótno, 147 x 114 cm; sygn. na odwrocie: Szwacz / 1970
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Marek AŁASZEWSKI (ur. 1942)

324
Herbatka na dywanie olej, płótno, 150 x 100 cm; sygn. l. d.: Ałaszewski
Cena wywoławcza. 20 000 zł

Jan śWIDERSKI (1913 - 2004)

325
Niebieska Góra II, 1992 olej, płótno, 131 x 41 cm; sygn. p. d.: Jan świderski;
Cena wywoławcza. 9 000 zł

Jan śWIDERSKI (1913 - 2004)

326
Księżycowa noc, 1992 olej, płótno, 125 x 42 cm; sygn. p. d.: Jan świderski;
Cena wywoławcza. 9 000 zł

Tadeusz KANTOR (1915 - 1990)

327
Scena obozowa piórko, tusz, akwarela, 19 x 28 cm ( w świetle oprawy); sygn. p. d.: TKantor
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Stanisław BAJ (ur. 1953)

328
świątek olej, płótno, 120 x 100 cm; sygn. p. d.: S. Baj
Cena wywoławcza. 10 500 zł

Zygmunt HYŻY (1911 - 1983)

329
Brama miejska, 1967 olej, płótno, 48 x 36 cm; sygn. l. d.: Z. Hyży 67 R.
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Wojciech ĆWIERTNIEWICZ (ur. 1955)

330
Bez tytułu (101), 1992 olej, akryl, płótno, 25 x 101 cm, sygn. l. d.: Ćwiertniewicz 92,
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Jerzy TRUSZKOWSKI (ur. 1961)

331
Macroeconomics - Tatoo 1, 1999 olej, płótno, 100 x 150 cm; na odwrocie napisy autorskie
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Leon TARASEWICZ (ur. 1957)

332
Kompozycja zielono-czerwona, 2001 olej, płótno, 50 x 50 cm, sygn. na odwrocie: L. Tarasewicz 50 x50 / 2001
Cena wywoławcza. 17 000 zł

Leon TARASEWICZ (ur. 1957)

333
Kompozycja niebiesko-żółta, 2001 olej, płótno, 50 x 50 cm, sygn. na odwrocie: L. Tarasewicz 50 x50 / 2001
Cena wywoławcza. 17 000 zł

Bronisław KIERZKOWSKI (1924 - 1993)

334
K.F. 2, 1976 gwasz, tektura, 70 x 57 cm; sygn. i dat. p. d.: KF2/ 1976 B. KIERZKOWSKI;
Cena wywoławcza. 18 000 zł

335
K.F.36, 1979 gwasz, tektura, 70 x 87,5 cm; sygn. i dat. p. d.: KF36/ 1979 / B.K.
Cena wywoławcza. 22 000 zł

Tadeusz DOMINIK (ur. 1928)

336
Pejzaż, 2005 olej, płótno, 80 x 120 cm; sygn. p.d.: Dominik

Antoni STARCZEWSKI (1924 - 2000)

337
Teksty skreślane , l. 80 XX w. len, 114 x 103 cm;.
Cena wywoławcza. 4 500 zł

Tadeusz DOMINIK (ur. 1928)

338
Pejzaż, 2004 olej, płótno 81 x 100 cm; sygn. p. d.: Dominik
Cena wywoławcza. 26 000 zł

Włodzimierz PAWLAK (ur. 1957)

339
Dziennik nr 86 B, 1997 olej, płótno, 70 x 58 cm; sygn., dat. i opisany na odwrocie
Cena wywoławcza. 9 500 zł

Stanisław MŁODOŻENIEC (ur. 1953)

340
Bez tytułu, 2005 olej, płótno, 58 x 71 cm; sygn. i dat. na odwrocie: S. Młodożeniec / olej/płótno / 2005
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Jacek SEMPOLIŃSKI (ur. 1927)

341
Męćmierz - Wisła, 1999 olej, płótno, 65 x 50 cm; sygn. i dat na odwrocie
Cena wywoławcza. 12 000 zł

Jacek SEMPOLIŃSKI (ur. 1927)

342
Czaszka, 1990 olej, płótno, 100 x 80 cm; sygn. i dat. na odwrocie
Cena wywoławcza. 17 000 zł

Wacław TARANCZEWSKI (1903 - 1987)

343
Martwa natura ze świątkiem olej, płótno, 77,5 x 90 cm, na odwrocie napis: Wł. Karol Zolich
Cena wywoławcza. 35 000 zł

Jan SZANCENBACH (1928 - 1998)

344
Kwiaty w wazonie olej, płótno, 86 x 75 cm, sygn. p. d.: Szancenbach
Cena wywoławcza. 38 000 zł

Maria ANTO (1937 - 2007)

345
Zaćmienie, 1965 olej, płótno, 78 x 100 cm; sygn. u dołu: MARIA ANTO
Cena wywoławcza. 16 000 zł

Agata LIS (ur. 1979)

346
Interior IV, 2008 olej, płótno, 81 x 100 cm; na odwrocie opis autorski
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Ryszard ZAJĄC (ur. 1929)

347
Martwa natura w czerwieni, 1999 olej, płótno, 50 x 105 cm; sygn. l. g.: R / ZA / 99
Cena wywoławcza. 23 000 zł

Tomasz SĘTOWSKI (ur. 1961)

348
Senne koszmary olej, płótno, 50 x 70 cm; sygn. p. d.: T.Sętowski
Cena wywoławcza. 23 000 zł

Ewa KUKOWSKA (ur. 1976)

349
Kąpiąca się olej, płótno, 65 x 50 cm;sygn. p. d.: KUKOWSKI
Cena wywoławcza. 3 600 zł

Rafał OLBIŃSKI (ur. 1947)

350
Trzej muszkieterowie akryl, płótno, 103 x 76 cm; sygn. p.d.: Olbiński
Cena wywoławcza. 59 000 zł

Aleksander DĘTKOś (ur. 1939)

401
Tarcza antyrakietowa, 2001 brąz, granit, 45 x 46 x 22 cm (całość), wys. fig. 37 cm,
Cena wywoławcza. 3 800 zł

Tadeusz ŁODZIANA (ur.1920)

402
Otwarta II brąz , na podstawie drewnianej wys. całkowita 17cm; sygn.: TŁ
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Bronisław CHROMY (ur. 1925)

403
Ptak fantastyczny brąz patynowany na zielono, granit, wys.: 106,5 cm;
Cena wywoławcza. 2 900 zł

Grażyna SANIGÓRSKA-BANASIK (ur. 1958)

404
Tancerka brąz na kwadratowej kamiennej podstawie, 18 x 17,5 cm;
Cena wywoławcza. 5 500 zł

405
Pokolenie - taniec życia brąz, granit, wys. 29 cm
Cena wywoławcza. 7 500 zł

Adam SMOLANA

406
Izabell, 1980 jesion, 155 x 34 x 32 cm; sygn. z tyłu przy podstawie: AS [monogram wiązany, ryty]
Cena wywoławcza. 22 000 zł