Nr katalogowy: 331

Jerzy TRUSZKOWSKI (ur. 1961)

Nr katalogowy: 331

Macroeconomics - Tatoo 1, 1999

olej, płótno, 100 x 150 cm; na odwrocie napisy autorskie