Nr katalogowy: 330

Wojciech ĆWIERTNIEWICZ (ur. 1955)

Nr katalogowy: 330

Bez tytułu (101), 1992

olej, akryl, płótno, 25 x 101 cm, sygn. l. d.: Ćwiertniewicz 92,