Nr katalogowy: 316

Konrad SRZEDNICKI (1894 - 1993)

Nr katalogowy: 316

Bzy i tulipany, 1987 / 1990

olej, płótno, 65 x 49 cm; sygn. l. d.: Konrad Srzednicki / 1987 / 1990