Nr katalogowy: 340

Stanisław MŁODOŻENIEC (ur. 1953)

Nr katalogowy: 340

Bez tytułu, 2005

olej, płótno, 58 x 71 cm; sygn. i dat. na odwrocie: S. Młodożeniec / olej/płótno / 2005