911
Para foteli kątowych, neorokokowych podrzeźbianych w ornamenty rocailowe, orzechowych; 81,5 x 50,5 x 50,5 cm; gł. 70 cm;
Polska (?), 3 ćw. XIX w.
estymacja: 2 700 - 3 600 zł
Cena oferowana 2 500 zł

1901
Komplet mebli klasycyzujących, buczynowych, malowanych na kremowo, pozłacanych,
złożony ze stolika - 56,5 x 72 x 52, pary krzeseł - 93,5 x 46 x 38,5 cm i kanapki - 93,5 x 94 x 43 cm,
estymacja: 5 000 - 6 500 zł

1902
Kufer do przechowywania robótek neobarokowy wsparty na stołowej podstawie, fornirowany mahoniem i czeczotą brzozową;
66,7 x 57,4 x 42 cm; Europa Środkowa, lata 30. XX w.
estymacja: 2 800 - 3 500 zł

1903
Toaletka biedermeier w formie niewielkiego lustra na platformie, fornirowana mahoniem;
68 x 56,5 x 32 cm; Europa Środkowa, 1 ćw. XIX w.
estymacja: 1 800 - 2 400 zł

1904
Stolik w stylu biedermeier z niewielkim, owalnym blatem, fornirowany czeczotą orzechową;
74 x 65,8 x 43,5 cm; Polska (?), 1 poł. XIX w.
estymacja: 1 400 - 1 800 zł