Nr katalogowy: 114

Halina CHROSTOWSKA (1929 - 1990)

Nr katalogowy: 114

Figura Czerwona VIII A, 1979

litografia, akryl, papier, 78 x 58 cm (w świetle oprawy); opisana i sygn. u dołu