Nr katalogowy: 307

Eugeniusz GERLACH (ur. 1941)

Nr katalogowy: 307

Akt - siedząca, 2007

olej, płótno, 100 x 70 cm; sygn. l.d.: Eugeniusz Gerlach / 2007