Nr katalogowy: 109

Jan LEBENSTEIN (1930 - 1999)

Nr katalogowy: 109

Czterej jeżdęcy Apokalipsy

litografia barwna, papier, 29,5 x 49,5 cm sygn. p. d.: Lebenstein 85