902
Biurko w stylu zakopiańskim świerk, dębina; 79,5 x 112,5 x 64 cm.
Podhale, Zakopane (?), I ćw. XX w.
estymacja: 2 500 - 3 500 zł
Cena sprzedaży 5 500 zł

903
Zegar ścienny z obudową w stylu zakopiańskim drewno sosnowe, dębowe; mosiądz, stal, szkło; wys. 102 cm, szer. 46, 5, głęb. 24 cm.
Śląsk, Freiburg (obecnie Świebodzice) - firma Gustav Becker (mechanizm);
estymacja: 5 500 - 6 500 zł
Cena oferowana 7 000 zł

904
Szafa biblioteczna w stylu zakopiańskim dębina, jawor; 171 x 112,5 x 52,5 cm.
estymacja: 3 500 - 4 500 zł
Cena sprzedaży 8 500 zł

905
Szafa kredensowa kątowa w stylu mebli późnorokokowych sosna; fornir: orzech; 234 x 135,5 x 68,5 cm.
Niemcy Południowe, Badenia-Wirtembergia, XIX w. z elementami mebla z ok. poł. XVIII w. Po rekonstrukcji w 1969 ro
estymacja: 14 000 - 19 000 zł

906
Biureczko w stylu Ludwika Filipa sosna, dębina; fornir: mahoń; 79 x 124 x 60 cm.
Europa Środkowa, 2 poł. XIX w.
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
Cena oferowana 2 000 zł

907
Cassapanca w stylu neorenesansowym sosna; fornir: orzech, intarsje: jawor; inkrustacje: kość; 139,2 x 117 x 51,4 cm.
Europa Zachodnia; skrzynia skonstruowana w XIX w.
estymacja: 16 000 - 20 000 zł

908
Kanapa biedermeierowska sosna; fornir: mahoń; żyłka: jawor; 116,5 x 216 x 87,3 cm.
Polska Południowa, ok. 1830-1835.
estymacja: 7 000 - 10 000 zł

909
Komplet mebli biedermeierowskich sosna; fornir: mahoń; żyłka: jawor; stół - 73 x 126,7 x 92 cm;
krzesła - 84 x 52,5 x 46 cm. Polska Południowa, ok. 1830-35.
estymacja: 8 000 - 11 000 zł

1901
Stół modernistyczny fornir: orzech; płytki ceramiczne, metal; 49 x 155 x 65 cm.
Europa Zachodnia, lata 50. XX w.
estymacja: 5 000 - 7 000 zł

1902
Serwantka art déco mahoń, sosna; 144,5 x 66 x 41 cm.
Polska, ok. 1920-1925
estymacja: 3 500 - 4 500 zł
Cena oferowana 2 200 zł

1903
Szafka kątowa biedermeierowska sosna, mahoń; 135,5 x 55 x 80 cm.
Europa Środkowa, ok. 1830.
estymacja: 2 500 - 3 500 zł