Nr katalogowy: 907

Nr katalogowy: 907

Cassapanca w stylu neorenesansowym

sosna; fornir: orzech, intarsje: jawor; inkrustacje: kość; 139,2 x 117 x 51,4 cm.
Europa Zachodnia; skrzynia skonstruowana w XIX w.
estymacja: 16 000 - 20 000 zł