Marek SUŁEK (ur. 1963)
Nr katalogowy: 426
White z serii: Stories, 2008
technika własna (olej, akryl, żywica, fotografia), płótno; 180 x 130 cm;
sygn. na dole: Sułek
sygn. na dole: Sułek