Jerzy TRUSZKOWSKI, Zofia KULIK
Nr katalogowy303
Uderzenie młotem, 1985
fotografia czarno-biała, brom, papier;
18 x 23,5 cm;
18 x 23,5 cm;
Cena wywoławcza.
1 500 zł
1 500 zł
Jerzy TRUSZKOWSKI (ur. 1961)
Nr katalogowy304
Abstraction on a body, 1984
27,5 x 21,5 cm;
27,5 x 21,5 cm;
Cena wywoławcza.
1 800 zł
1 500 zł
Tadeusz ŁAPIŃSKI (ur. 1928)
Nr katalogowy306
Wspaniały Manhattan, 1964
litografia, papier; 62,5 x 77 cm (wymiar arkusza);
49 x 64,5 cm (wymiar kompozycji);
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Stefan SUBERLAK (1928-1994)
Nr katalogowy308
Szałas, 1987
litografia, karton,
54,5 x 70,6 cm (odcisk płyty);
Cena wywoławcza.
1 300 zł
Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)
Nr katalogowy310
Monotypia +, 2010
monotypia, papier; 60 x 46 cm (wymiar papieru),
44 x 32,5 cm (wymiar kompozycji);
Cena wywoławcza.
2 100 zł
Tadeusz KULISIEWICZ (1899-1988)
Nr katalogowy313
Portret mężczyzny w turbanie, 1975
tusz, piórko, papier; 41,5 x 30 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Kochanej Żeni / Kulisiewicz 1975
Cena wywoławcza.
1 800 zł
2 400 zł
Jan Marcin SZANCER (1902-1973)
Nr katalogowy314
Ilustracja XIV do „Don Kichota z La Manczy”, 1946
tusz, piórko, papier; 33 x 27,5 cm (wymiar arkusza),
27 x 19 cm (wymiar kompozycji);
Cena wywoławcza.
1 500 zł
2 000 zł
Stefan ŻECHOWSKI (1912-1984)
Nr katalogowy315
Erotyk, 1958
ołówek, papier; 30 x 21 cm;
sygn. i dat. p. d.: SZ 58
sygn. i dat. p. d.: SZ 58
Cena wywoławcza.
4 000 zł
3 800 zł
Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)
Nr katalogowy1301
Monotypia +, 2012
monotypia, papier; 61,5 x 46,5 cm (wymiar papieru), 46 x 39 cm (wymiar kompozycji);
sygn., dat. i opis ołówkiem u dołu: "Monotypia +" 1/1 (AP.) 2012 Henryk Płó
Cena wywoławcza.
2 100 zł
Yaroslav KACHMAR (ur. 1955)
Nr katalogowy1303
Enigmatic landscape III, 2001
mieszana technika graficzna, papier; 33 x 32,5 cm (w świetle oprawy);
sygn, dat. i opis u dołu ołówkiem: MM, A/P "ENIGMATICLANDSCAPE III" Y Kachmar - 01
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Jan NOWAK (ur. 1939)
Nr katalogowy1305
Katowice VII
akwaforta, akwatinta, papier, 24,7 x 32,3 cm (odcisk płyty), 27,9 x 34 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: J. Nowak 1984 (ołówkiem)
Cena wywoławcza.
900 zł
Nr katalogowy401
Ilustracja do „Baśni o Szklanej Górze”, przed 1972
tusz, akwarela, papier; 38 x 25,5 cm (wymiar arkusza),
32 x 21 cm (wymiar kompozycji);
Cena wywoławcza.
1 500 zł
3 500 zł
Nr katalogowy402
Odpoczynek pod drzewem - ilustracja
31 x 21 cm (wymiar kompozycji);
Cena wywoławcza.
1 500 zł
2 700 zł
Jan DOBKOWSKI (ur. 1942)
Nr katalogowy409
Zwielokrotniona, 1968
olej, płótno; 90 x 63 cm;
sygn., dat. i opis na odwrocie: Jan Dobkowski /
Cena wywoławcza.
40 000 zł
29 000 zł
Teresa PĄGOWSKA (1929-2007)
Nr katalogowy410
Negro Spirituals, 1988
olej, płótno; 150 x 136 cm;
sygn. oraz opis na odwrocie: Pągowska;
Cena wywoławcza.
160 000 zł
110 000 zł
Jan WYŻYKOWSKI (ur. 1956)
Nr katalogowy411
Nowa struktura, 2016
akryl, płótno; 100 x 130 cm;
sygn., dat. i opis na odwrocie: JWyżykowski / Nowa struktura / 2016
Cena wywoławcza.
6 700 zł
Władysław JACKIEWICZ (1924-2016)
Nr katalogowy415
Głowa, 1959
olej, płótno; 81,5 x 65 cm; sygn. śr. d.: JACKIEWICZ
praca przed konserwacją
praca przed konserwacją
Cena wywoławcza.
11 000 zł
Edward KRASIŃSKI (1925-2004)
Nr katalogowy417
Interwencja - blue scotch
technika własna, płyta; taśma (scotch) niebieska; 62 x 54,5 cm;
na odwrocie naklejka z napisem maszynowym: Edward Krasiński
Cena wywoławcza.
40 000 zł
34 000 zł
Edmund BURKE (1912-1999)
Nr katalogowy418
Spłoszone łabędzie, 1990
olej, płótno; 65 x 81 cm;
sygn. p. d.: Burke
sygn. p. d.: Burke
Cena wywoławcza.
2 500 zł
2 000 zł
Feliks KRASSOWSKI (1895-1967)
Nr katalogowy420
Pejzaż
olej, płótno; 50 x 65 cm;
sygn. p. d.: Feliks Krassowski
Cena wywoławcza.
2 500 zł
Władysław POPIELARCZYK (1925-1987)
Nr katalogowy1401
Kompozycja prostokątna
technika mieszana (tusz, pędzel, olej), papier; 72,5 x 39 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
1 000 zł
Nr katalogowy1403
Kompozycja z Papier-mâché 1962
collage, papier; 42 x 30 cm;
sygn. i dat.: W. Popielarczyk 62
Cena wywoławcza.
600 zł
Janusz WILDEN (1906-1991)
Nr katalogowy1405
Martwa natura
olej, płótno; 65 x 53,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: Wilden 58
sygn. i dat. p. d.: Wilden 58
Cena wywoławcza.
2 500 zł