Nr katalogowy: 146

Leonard WINTEROWSKI (1886-1927)

Nr katalogowy: 146

Potyczka z bolszewikami, 1925

olej, płótno; 66,5 x 105 cm;
sygn., dat. i opis p. d.: Leonard Winterowski
/ Warszawa 1925