Nr katalogowy: 147

Leonard WINTEROWSKI (1886-1927)

Nr katalogowy: 147

Dwóch ułanów na koniach, 1919

olej, tektura; 49,5 x 41 cm;
sygn., dat. i opis p. d.: Leonard Winterowski
/ Warszawa 1919