Leonard WINTEROWSKI (1886-1927)
Nr katalogowy: 146
Potyczka z bolszewikami, 1925
olej, płótno; 66,5 x 105 cm;
sygn., dat. i opis p. d.: Leonard Winterowski
/ Warszawa 1925
/ Warszawa 1925