Nr katalogowy: 145

Leonard WINTEROWSKI (1886-1927)

Nr katalogowy: 145

Przed bitwą - sztab dowodzenia

olej, płótno, 105 x 195 cm;
sygn. p. d.: Leonard Wintorowski/ Warszawa 1924