Nr katalogowy: 819

Nr katalogowy: 819

Ramka owalna, złocona

drewno lipowe, złocone na pulment;
wys. 45 cm, szer. 31,6 cm, głęb. 7 cm.
Polska?; 4 ćw. XIX w.