Malarz nieokreślony, XIX w.
Nr katalogowy171
Maria - fragment sceny Zwiastowanie Najświętszej Maryi Pannie
Josepe de RIBERA (1591-1652) - według
olej, płótno; 76,5 x 63,5 cm;
olej, płótno; 76,5 x 63,5 cm;
Cena wywoławcza.
9 000 zł
Malarz nieokreślony, XIX/XX w.
Nr katalogowy173
Filozof Cratetes
Luca GIORDANO (1634-1705) - według
olej, płótno dublowane; 73,5 x 53,5 cm;
Cena wywoławcza.
6 000 zł
Demetre Haralamb CHIPARUS (1886-1947)
Nr katalogowy201
Tancerka kaukaska
brąz, odlew patynowany, kamień;
Francja, Paryż, lata 20 - 30. XX w.
Cena wywoławcza.
2 500 zł
Franz IFFLAND (1862-1935)
Nr katalogowy207
Dziewczynka siedząca na krześle
brąz patynowany;
wys. 21,5 cm, szer. 12 cm, głęb. 12,7 cm.
Paryż, pocz. XX w.
Paryż, pocz. XX w.
Cena wywoławcza.
1 800 zł
210
Trójca Święta
drewno lipowe, resztki złocenia, częściowo wtórnego;
wys. 44,5 cm, szer. 17 cm, głęb. 11 cm;
Śląsk?, Austro-Węgry?, XVIII/XIX w.
Cena wywoławcza.
8 000 zł
GRUPA TWOŻYWO (założona w 1995)
Nr katalogowy304
BHP - Bezsens i Hegemonia pracy, 2004
sitodruk, papier; 33 x 33 cm (wymiar arkusza);
sygn. na odwrocie: twożywo 2004 77/80
Cena wywoławcza.
1 000 zł
900 zł
Nr katalogowy306
Pozór - dozór, 2008
olej, szablon, papier; 50 x 52 cm (wymiar arkusza);
sygn. i dat. na odwrocie: twożywo 2008 8/10
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Nr katalogowy307
Danger religion is not a weapon, 2007
olej, szablon, papier; 45 x 96 cm (wymiar arkusza);
sygn. i dat. na odwrocie: twożywo 2007 8/10
Cena wywoławcza.
2 500 zł
2 000 zł
Nr katalogowy308
Niemcy - NIE M [C] Y, 2005
olej, płyta drukarska; 40 x 40 cm;
egzemplarz autorski, na życzenie klienta autorzy wystawią
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Jan TARASIN (1926-2009)
Nr katalogowy309
Szkoła przedmiotów, 2008
serigrafia, papier; 70 x 100 cm (wymiar arkusza),
50 x 70 cm (wymiar kompozycji);
Cena wywoławcza.
3 000 zł
2 800 zł
Henryk STAŻEWSKI (1894-1988)
Nr katalogowy310
Kompozycja geometryczna, 1984
serigrafia, papier; 15 x 14 cm (wymiar arkusza);
sygn., dat. i opisana u dołu ołówkiem: H.C. 103/150,
Cena wywoławcza.
700 zł
ŁóDŹ KALISKA (założona w 1979)
Nr katalogowy312
Tango 9 / 84 - czasopismo wydane przez "Łódź Kaliską" 1984
technika własna (grafika, collage, fotografia);
30 x 21,5 cm;
30 x 21,5 cm;
Cena wywoławcza.
3 800 zł
3 400 zł
Wacław KONDEK (1917-1976)
Nr katalogowy314
Młyn nad Tanwią, 1967
litografia, papier; 44 x 59 cm (wymiar kompozycji),
50,5 x 70,3 cm (wymiar arkusza);
Cena wywoławcza.
600 zł
Zdzisław BEKSIŃSKI (1929-2005)
Nr katalogowy316
P0896
grafika komputerowa, papier;
59 x 79 cm (wymiar kompozycji);
Cena wywoławcza.
4 500 zł
Stefan ŻECHOWSKI (1912-1984)
Nr katalogowy318
Melancholia, 1958
ołówek, papier; 24 x 22,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Stef. […- nazwisko zakryte oprawą] / lipiec 1958. (ołówkiem);
Cena wywoławcza.
5 000 zł
5 700 zł
Stefan ŻECHOWSKI (1912-1984)
Nr katalogowy320
Adam i Ewa, 1967
ołówek, papier; 31,5 x 42 cm;
sygn. p. d.: S Ż / 67
sygn. p. d.: S Ż / 67
Cena wywoławcza.
5 000 zł
5 700 zł
Stefan ŻECHOWSKI (1912-1984)
Nr katalogowy321
Akty kobiece - Jola, 1954
ołówek, papier; 29 x 20,3 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: SZ 54 / Jola (ołówkiem)
Cena wywoławcza.
4 500 zł
5 300 zł
Franciszek STAROWIEYSKI (1930-2009)
Nr katalogowy402
Akt
węgiel, tusz lawowany, papier (znak wodny: DOM/ ESCO);
29,6 x 20,9 cm;
29,6 x 20,9 cm;
Cena wywoławcza.
4 200 zł
Jakub SŁOMKOWSKI (ur. 1982)
Nr katalogowy410
Teatr, 2007
olej, collage, technika własna, płótno; 73 x 60 cm;
sygn., dat. i opis na odwrocie: "TEATR" JSłomkowski 2007
Cena wywoławcza.
15 000 zł