Francisco SUÁREZ
Nr katalogowy1
Disputationes Metaphysicae
2 tomy w jednej oprawie późnorenesansowej,
skóra na desce; tom I - stron 602,
tom II - stron 662 + index; Moguncja 1614
Cena wywoławcza.
800 zł
Paweł STELLER (1895-1974)
Nr katalogowy3
Hutnik śląski, 1935
drzeworyt, papier; 28 x 21 cm (odcisk płyty);
sygn. i dat. p. d.: P. Steller 1935 (ołówkiem);
Cena wywoławcza.
1 300 zł
Johann ELIAS RIDINGER (1698-1767)
Nr katalogowy5
Jeleń
miedzioryt, papier;
27 x 40,5 cm (wymiar kompozycji);
Cena wywoławcza.
1 200 zł
7
Teka „Kraków 1911” - zbiór 10 litografii
10 autolitografii barwnych (w komplecie było 12),
wyd. A. Prószyński, Kraków 1911.
Cena wywoławcza.
6 000 zł
Tadeusz RYBKOWSKI (1848-1926)
Nr katalogowy9
Czarna Wieś, 1884
ołówek, tusz, piórko, papier;
14,7 x 11,7 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
1 700 zł
Tadeusz RYBKOWSKI (1848-1926)
Nr katalogowy11
Dworek, 1899
piórko, tusz, papier;
8,8 x 13,7 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
1 700 zł
Stanisław WITKIEWICZ (1851-1915)
Nr katalogowy13
Pochód wygnańców 1863 roku na Sybir
ołówek, papier, 20,5 x 34,5 cm;
na odwrocie napis odręczny
na odwrocie napis odręczny
Cena wywoławcza.
9 200 zł
Zofia STRYJEŃSKA (1894-1976)
Nr katalogowy101
Miłość w górach, z cyklu: Zaloty, ok. 1935
gwasz, tempera, papier;
73 x 60,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Z.STRYJEŃSKA
sygn. p. d.: Z.STRYJEŃSKA
Cena wywoławcza.
50 000 zł
Zofia STRYJEŃSKA (1894-1976)
Nr katalogowy103
Wiejskie tańce, z cyklu: Zaloty, ok. 1935
gwasz, tempera, papier;
73,5 x 91,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Z.STRYJEŃSKA
sygn. p. d.: Z.STRYJEŃSKA
Cena wywoławcza.
48 000 zł
Malarz nieokreślony, XX w.
Nr katalogowy108
Kwiaty w wazonie
gwasz, papier,
47,5 x 34,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: nieczytelnie
sygn. p. d.: nieczytelnie
Cena wywoławcza.
1 700 zł
Malarz nieokreślony, rosyjski?, XIX/XX w.
Nr katalogowy110
Pod wieczór
akwarela, gwasz, papier;
31 x 19,5 cm (w świetle oprawy);
ślady sygnatury u dołu z lewej (cyrylicą?)
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Michał POCIECHA (1852-1908)
Nr katalogowy113
Wawel
akwarela, gwasz na podrysowaniu ołówkiem, papier;
20,3 x 29,8 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
6 700 zł
Max HANEMANN (1882-1944)
Nr katalogowy117
Pejzaż górski
olej, płótno, 66, 5 x 90,5 cm;
sygn. p. d.: M. Haneman
sygn. p. d.: M. Haneman
Cena wywoławcza.
3 000 zł
Stanisław KAMOCKI (1875-1944)
Nr katalogowy121
Widok na Bielany pod Krakowem, ok. 1920
olej, płyta; 36 x 42 cm;
sygn. p. d.: StKamocki.
sygn. p. d.: StKamocki.
Cena wywoławcza.
12 000 zł
Stanisław KAMOCKI (1875-1944)
Nr katalogowy126
Przedwiośnie na Podhalu, ok. 1920
olej, tektura, 68 x 55,5 cm;
sygn. l. d.: StKamocki
sygn. l. d.: StKamocki
Cena wywoławcza.
23 000 zł
Ludwik STASIAK (1858-1924)
Nr katalogowy128
Zabawy dziecięce, ok. 1910
olej, płótno; 121 x 76,5 cm;
sygn. l. d.: Ludwik Stasiak
sygn. l. d.: Ludwik Stasiak
Cena wywoławcza.
9 500 zł
Włodzimierz TETMAJER (1862-1923)
Nr katalogowy130
Przed chatą w Bronowicach, ok. 1900
olej, płótno; 53,5 x 110 cm
Cena wywoławcza.
45 000 zł