Nr katalogowy: 110

Malarz nieokreślony, rosyjski?, XIX/XX w.

Nr katalogowy: 110

Pod wieczór

akwarela, gwasz, papier;
31 x 19,5 cm (w świetle oprawy);
ślady sygnatury u dołu z lewej (cyrylicą?)