Nr katalogowy: 129

Stanisław HEYMANN (1843-1915)

Nr katalogowy: 129

Dzieci, 1875

olej, płótno; 33,5 x 20,5 cm;
sygn. p. d.: Monachium / S. Heymann / 1875