206
Aniołek drewno lipowe, polichromowane, złocone; wys. ok. 49 cm;
Małopolska, 1 poł. XVIII w.
Cena wywoławcza. 6 400 zł

207
Chrystus Zmartwychwstały drewno lipowe, polichromowane; wys. 41,5 cm;
Śląsk?, wyrób prowincjonalny, XVII w.
Cena wywoławcza. 4 500 zł

208
Pieta drewno lipowe polichromowane, wys. 52 cm;
Polska, koniec XVIII - pocz. XIX w.
Cena wywoławcza. 4 500 zł

209
Pieta Patris drewno dębowe niepolichromowane, wys. 48 cm.
Śląsk (?), XVII/XVIII w.
Cena wywoławcza. 8 300 zł

210
Trójca Święta i Święta Rodzina drewno twarde (bukszpan ?) częściowo złocone, 13 x 13,5 cm.
Śląsk (?), 4 ćw. XVII w.
Cena wywoławcza. 13 000 zł

Roksana GOŁĘBIOWSKA (ur. 1969)

301
Oczekiwanie, 1993 litografia barwna, papier;
50 x 32,5 cm (kompozycja), 64 x 49,5 cm (arkusz);
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Paweł WEINREB (ur. 1978)

302
Bez tytułu, 2005 litografia barwna, papier;
50 x 70 cm (arkusz);
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)

303
Monotypia +, 2009 monotypia, papier;
44,5 x 32,5 cm (kompozycja), 60,5 x 46,5 cm (arkusz);
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Henryk OPAŁKA (ur. 1929)

304
W dolinie faraonów litografia, papier;
44 x 57,5 cm (kompozycja); 57 x 71 cm (arkusz);
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Henryk OPAŁKA (ur. 1929)

305
Narodziny Uranii litografia, papier;
47 x 66,5 cm (kompozycja); 57 x 75 cm (arkusz);
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)

306
Monotypia+, 2010 monotypia, papier;
44 x 32,5 cm (kompozycja), 60 x 46 cm (arkusz);
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Stanisław MŁODOŻENIEC (ur.1953)

307
Pick me up on the pillow …, 1982 długopis, kredka, papier;
21 x 29 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 2 800 zł

308
Billie songs blues, 1982 długopis, kredka, papier;
Cena wywoławcza. 2 800 zł

Stefan ŻECHOWSKI (1912-1984)

309
Zosia Ch., 1962 ołówek, papier;
24 x 32,5 cm;
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Stefan ŻECHOWSKI (1912-1984)

310
Tanatos, 1947 ołówek, papier;
27 x 23 cm;
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Andrzej S. KOWALSKI (1930-2004)

311
Akt kobiety piórko, tusz, tusz lawowany, papier;
19,5 x 14,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 700 zł

Kazimierz PODSADECKI (1904-1970)

312
Pierwszy dzień świąt przy stole, 1960 tusz, papier;
17,5 x 24 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 500 zł

Helena [Lena] KOWALEWICZ (1924-1989)

313
Kompozycja tusz, papier;
21 x 29,5 cm;
Cena wywoławcza. 1 400 zł

Witold PODGÓRSKI (ur. 1958)

314
Spotkanie, 2011 akryl, papier;
39,5 x 60,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 4 500 zł

Edward DWURNIK (ur. 1943)

315
Chopin, 2010 tusz, papier;
45 x 33 cm;
Cena wywoławcza. 2 100 zł

Urszula BROLL (ur. 1930)

401
Kompozycje abstrakcyjne dwie prace we wspólnej oprawie;
olej, tektura;
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Edward DWURNIK (ur. 1943)

402
Poronin, z cyklu Akwarele z Bukowiny, 1981 gwasz, papier;
49 x 34,5 cm (w świetle oprawy)
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Roman SIELSKI (1903-1990)

403
Pejzaż olej, tektura; 18,5 x 26,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. monogramem p. d.: R.S. (cyrylicą);
Cena wywoławcza. 5 700 zł

Roman SIELSKI (1903-1990)

404
Na pastwisku olej, tektura,
27,5 x 41 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 5 700 zł

Jerzy TCHÓRZEWSKI (1928-1999)

405
Kompozycja, 1964 gwasz, papier,
70 x 100 cm;
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Zbigniew MAKOWSKI (ur. 1930)

406
Kompozycja, 1968 gwasz, papier; 81 x 57 cm;
sygn. i dat. p. d.: ZBIGNIEW MAKOWSKI 1968
Cena wywoławcza. 32 000 zł

Juliusz JONIAK (ur. 1925)

407
Martwa natura z cytrynami, 1989 olej, płótno;
81 x 100 cm;
Cena wywoławcza. 7 000 zł

Romuald REGUŁA (1894-1981)

408
W parku Jordana olej, płótno, 61 x 81,5 cm;
sygn. p. d.: R Reguła;
Cena wywoławcza. 5 700 zł

Jan CYBIS (1897-1972)

409
Ogrodzenie klasztoru - Wieś Święta Katarzyna, 1952 olej, płótno;
46 x 61 cm;
Cena wywoławcza. 25 000 zł

Witold FRYDRYCH (1916-1970)

410
Postać, pocz. l. 60. XX w. olej, płótno;
100 x 80 cm
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Witold FRYDRYCH (1916-1970)

411
Kompozycja, 1961 olej, płótno;
100 x 80 cm;
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Jerzy NOWOSIELSKI (1923-2011)

412
Cerkiew, 1995 olej, płótno; 46 x 33 cm;
sygn. na odwrocie: JERZY NOWOSIELSKI 1995
Cena wywoławcza. 45 000 zł

Edward DWURNIK (ur. 1943)

413
Płock, nr 183 z cyklu "Podróże autostopem" (cykl IX), 1980 olej, płótno, 73,5 x 55 cm;
sygn. i dat. p.d.: 80. E. DWURNIK;
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Edward DWURNIK (ur. 1943)

414
Kozłówka, 1994 olej, płótno dublowane; 43,5 x 31,5 cm;
sygn. i dat. p. d: E. DWURNIK 94 napis l. d.: KOZŁOWKA;
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Tadeusz DOMINIK (ur. 1928)

415
Łąka II, 1979 akryl, płótno; 67 x 90 cm;
sygn. p. d.: Dominik;
Cena wywoławcza. 20 000 zł

Tadeusz ŁAPIŃSKI (ur. 1928)

416
Malarstwo materii, 1959 olej, płótno, 100,5 x 69 cm;
sygn. p. d.: T. ŁAPIŃSKI 59
Cena wywoławcza. 12 000 zł

Hilary KRZYSZTOFIAK - HILARY (1926-1979)

417
Bez tytułu, 1966 technika własna, olej, płótno;
100 x 79,5 cm;
Cena wywoławcza. 17 000 zł

Stanisław MŁODOŻENIEC (ur. 1953)

418
Kokaina, 1981 olej, płótno; 100,5 x 124 cm;
sygn. i dat. l. g.: S. MŁODOŻENIEC / 17 VII 1981 u dołu z lewej napis: Cocaine;
Cena wywoławcza. 30 000 zł

Szymon URBAŃSKI (ur.1963)

419
Ha, Ha, 1988 olej, płótno; 157 x 120 cm;
sygn. dat. i opis na odwrocie: SZYMON URBAŃSKI 88 "HA, HA"
Cena wywoławcza. 30 000 zł

Maria ANTO (1937-2007)

420
Spacer z psem, 1973 olej, płótno; 60 x 65,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: Maria Anto 1973;
Cena wywoławcza. 7 000 zł

Jerzy ĆWIERTNIA (1928-2009)

421
Bez tytułu (Trzy gracje) olej, płótno;
54 x 73,5 cm;
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Rafał OLBIŃSKI (ur. 1947)

422
Projekt Plakatu - Giselle akryl, olej, płotno; 38 x 26,5 cm
sygn. l. d.: Olbiński
Cena wywoławcza. 12 000 zł

Rafał OLBIŃSKI (ur. 1947)

423
Projekt plakatu - Coppélia akryl, olej, płótno; 40,5 x 27,5 cm;
sygn. p. d.: Olbiński
Cena wywoławcza. 12 000 zł

Andrzej STRUMIŁŁO (ur. 1928)

424
Woda, 2013 olej, płótno;
100 x 100 cm;
Cena wywoławcza. 4 500 zł

Jan Grzegorz ISSAIEFF (ur. 1953)

425
A.R.C.H.E. - Taniec, 2004 olej, płótno;
73 x 65 cm
Cena wywoławcza. 2 600 zł

Kazimierz HAKA (ur. 1948)

426
Artysta i muzy, 1984 olej, płótno;
70 x 100 cm;
Cena wywoławcza. 4 500 zł

Ludwik LISOWSKI (1907-1943)

427
Martwa natura z porcelanową figurką olej, płótno;
69 x 98,5 cm;
Cena wywoławcza. 2 800 zł

Marian KRUCZEK (1927-1983)

501
Przedmowa, 1967 relief cementowy, technika własna;
61,5 x 38 cm;
Cena wywoławcza. 6 500 zł