Nr katalogowy: 412

Jerzy NOWOSIELSKI (1923-2011)

Nr katalogowy: 412

Cerkiew, 1995

olej, płótno; 46 x 33 cm;
sygn. na odwrocie: JERZY NOWOSIELSKI 1995