Nr katalogowy: 413

Edward DWURNIK (ur. 1943)

Nr katalogowy: 413

Płock, nr 183 z cyklu "Podróże autostopem" (cykl IX), 1980

olej, płótno, 73,5 x 55 cm;
sygn. i dat. p.d.: 80. E. DWURNIK;