706
Pucharek
srebro próby 84 cechowane, waga 79 g.
Kijów, 1899-1908
Kijów, 1899-1908
Cena wywoławcza.
900 zł
708
Imbryk do herbaty
srebro próby 84 cechowane,
waga 441 g. Moskwa, 1827
waga 441 g. Moskwa, 1827
Cena wywoławcza.
4 800 zł
710
Dzbanuszek do mleka
srebro próby 12 wewnątrz złocone cechowane,
waga 310 g.
Warszawa, złotnik Karol Malcz, lata 40. XIX w.
waga 310 g.
Cena wywoławcza.
10 000 zł
712
Dwie pary świeczników
srebro cechowane, waga 1608 g.
Augsburg, złotnik Gottlieb Johann Biller,
1789-91 oraz Jakub Samuel Allgöwer, 1800
Cena wywoławcza.
28 000 zł
805
Zegarek damski, mechaniczny, naręczny, ROLEX
złoto pr. 750 [18 K]; waga 43 g.
Szwajcaria, firma Rolex, 3 ćw. XX w.
Cena wywoławcza.
15 000 zł
807
Zegarek damski, kieszonkowy, w etui (dobieranym)
złoto 14 K, miedź, szkło;
Francja?, k. XIX w.
Francja?, k. XIX w.
Cena wywoławcza.
3 500 zł
Henri HUPPE (czynny XIX/XX w.)
Nr katalogowy809
Dzban secesyjny
cyna;
Francja, ok. 1900
Francja, ok. 1900
Cena wywoławcza.
1 500 zł
811
Wazon - flet
szkło barwione w masie, brąz, mosiądz;
Europa Zachodnia, XIX/XX w.
Europa Zachodnia, XIX/XX w.
Cena wywoławcza.
7 500 zł
Andre DELATTE (1887-1953)
Nr katalogowy813
Koszyk ze szklanym wkładem
szkło warstwowe, żelazo kute ręcznie;
Francja, Nancy, firma André Delatte,
czynna ok. 1921-1933
czynna ok. 1921-1933
Cena wywoławcza.
2 000 zł
815
Lampa naftowa, fortepianowa
mosiądz, szkło; Niemcy, Berlin,
firma Brendel und Loewing; k. XIX w.
Cena wywoławcza.
2 000 zł
817
Ikona - Święty Starzec
tempera na desce z 1 szpongą; 39 x 28,6 x 3 cm.
Europa Południowo-Wschodnia?, XX w.
Cena wywoławcza.
1 800 zł
819
Garłacz z zamkiem skałkowym
spiż, stal, drewno;
Europa Zachodnia, k. XVIII w.
Europa Zachodnia, k. XVIII w.
Cena wywoławcza.
6 000 zł
821
Garłacz z zamkiem skałkowym
stal, drewno;
Niemcy, k. XVII w.
Niemcy, k. XVII w.
Cena wywoławcza.
24 000 zł
823
Szabla paradna marynarska, w pochwie
stal, brąz złocony, mosiądz złocony, kość; sznur;
Solingen, Carl Eickhorn, lata 30. XX w.
Cena wywoławcza.
5 000 zł
825
Dywanik
wełna, osnowa lniana; 127 x 197 cm.
Bliski Wschód, Turcja?, XX w.
Bliski Wschód, Turcja?, XX w.
Cena wywoławcza.
1 400 zł
827
Zegar podróżny, z kluczykiem
mosiądz polerowany, złocony, szkło fasetowane;
Anglia (lub Francja z przeznaczeniem
na eksport do Anglii); lata 90. XIX w.
Cena wywoławcza.
5 000 zł
829
Para lamp podłogowych, art-deco
drewno, lakier, mosiądz, żeliwo, blacha aluminiowa
- wewnątrz bielona, od zewnątrz malowana na kolor
miedzi; Europa Zachodnia, 2 tercja XX w.
Cena wywoławcza.
5 700 zł
831
Para kinkietów, art-deco
metal niklowany, szkło;
Polska, klosze z huty szklanej „Zawiercie”,
2 tercja XX w.
2 tercja XX w.
Cena wywoławcza.
1 000 zł
833
Słupek - gerydon
majolika, złocenia; wys. 102,8 cm,
Francja, wytwórnia fajansu w Sarreguemines,
lata 80-90. XIX w.
lata 80-90. XIX w.
Cena wywoławcza.
5 000 zł
835
Para kinkietów elektrycznych, 2-świecowych, z maszkaronami
brąz złocony; wys. 44 cm, szer. 36 cm, głęb. 21 cm.
Polska, XX w.
Polska, XX w.
Cena wywoławcza.
6 500 zł
901
Postument dalekowschodni
mahoń; 92,5 x 46 x 46 cm.
Daleki Wschód, Chiny (?), ok. poł. XIX w.
Cena wywoławcza.
2 100 zł
903
Komódka neorokokowa
konstrukcja - sosna; fornir - mahoń; 86 x 47,5 x 34 cm.
Francja (?), XIX/XX w.
Francja (?), XIX/XX w.
Cena wywoławcza.
4 000 zł