905
Biurko art deco konstrukcja - sosna, sklejka, jawor; fornir - brzoza
karelska (?); 78,2 x 160 x 80 cm.
Polska, ok. 1925 - 30
Cena wywoławcza. 10 000 zł

906
Toaleta w stylu Ludwika Filipa konstrukcja - sosna, topola; fornir - orzech;
Europa Środkowa lub Północna, ok. 1860-1880
Cena wywoławcza. 5 000 zł

907
Komplet mebli w stylu neorokokowym konstrukcja - sosna; fornir - mahoń;
Europa Środkowa, ok. 1850-1860
Cena wywoławcza. 8 000 zł

908
Konsola neorokokowa konstrukcja - dębina; fornir - mahoń; blat - marmur;
Polska (?), ok. 1850
Cena wywoławcza. 19 000 zł

909
Fotel biedermeier konstrukcja - buczyna, mahoń;
fornir - mahoń; 93,5 x 59,5 x 57,3 cm.
Polska Środkowo-wschodnia, ok. 1830-1835
Cena wywoławcza. 4 500 zł

910
Stolik do robótek biedermeierowski konstrukcja - brzoza, sosna; fornir - mahoń,
brzoza falista; 81,5 x 61,5 x 52,5 cm.
Europa Środkowa lub Północna (?), ok. 1830-1835
Cena wywoławcza. 3 300 zł

911
Sekretarzyk, tzw. davenport w stylu wiktoriańskim konstrukcja - świerk, fornir - palisander; skóra,
okucia - mosiądz; 90 x 63 x 54,5 cm.
Anglia, ok. 1880
Cena wywoławcza. 4 500 zł

912
Sekretera biedermeierowska konstrukcja - sosna; fornir - mahoń;
intarsje - jawor, mahoń; brzoza; Europa Środkowa
(Polska Środkowo-wchodnia ?), ok. 1830
Cena wywoławcza. 19 000 zł

913
Serwantka w stylu secesji geometrycznej mahoń; 177,2 x 70 x 40,2 cm.
Europa, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 5 000 zł

914
Biurko w stylu secesji geometrycznej mahoń; 114,6 x 80 x 63 cm.
Europa Środkowa, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 5 000 zł

915
Komplet mebli w stylu secesji geometrycznej mahoń; Europa, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 15 000 zł