Nr katalogowy: 902

Nr katalogowy: 902

Stolik do gry - ekran w stylu orientalnym

konstrukcja - buczyna; intarsje - orzech,
drewno barwione na czarno (grusza?),
Bliski Wschód, koniec XIX w.