Hans Johann WAGNER (1866-1940)

131
Pejzaż śródziemnomorski olej, płótno; 50 x 81,5 cm;
sygn. p. d.: H. Wagner
Cena wywoławcza. 8 500 zł

Włodzimierz TERLIKOWSKI (1873-1951)

132
Wenecja, 1925 olej, płótno; 65 x 92,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: 1925/ W. de Terlikowski
Cena wywoławcza. 40 000 zł

133
Róże w wazonie, 1938 olej, płótno, 55,5 x 38 cm;
sygn. p. g.: Vl. de Terlikowski/ 1938
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Irena NOWAKOWSKA-ACEDAŃSKA (1906-1983)

134
Kwiaty w doniczce, 1924 olej, tektura; 39 x 29 cm (w świetle ramy);
sygn. i dat. p. d.: Irena NOWAKOWSKA / 1924
Cena wywoławcza. 2 300 zł

Janina NOWOTNOWA (1883-1963)

135
Kwiaty polne w zielonym dzbanku, ok. 1950 olej, tektura; 33,3 x 48,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Janina Nowotnowa
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

136
Lilla Weneda, ok. 1930 olej, sklejka; 135 x 98 cm;
na odwrocie fragment nalepki
Cena wywoławcza. 29 000 zł

Leonard WINTEROWSKI (1886-1927)

137
Tatry - Widok z Doliny Białej Wody, 1918 olej, płótno; 76 x 92,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: Leonard Winterowski
/ Tatry Maj 1918
Cena wywoławcza. 9 500 zł

Włodzimierz BŁOCKI (1885-1921)

138
Jarmark w Zakopanem, 1915 olej, tektura, 33 x 40 cm;
sygn. i dat. p. d.: WBłocki 915.
Cena wywoławcza. 5 400 zł

Sylweriusz SASKI (1863-1954)

139
Pejzaż, ok. 1935 olej, płótno; 47 x 96 cm;
sygn. l. d.: Sylw. Saski
Cena wywoławcza. 12 000 zł

Julius Hans FAESTER (1856-1929)

140
Zatoka, 1883 olej, płótno; 60,5 x 91 cm;
sygn. i dat. p. d.: J. Faester / 83
Cena wywoławcza. 13 000 zł

Michał GORSTKIN - WYWIÓRSKI (1861-1926)

141
Port olej, sklejka; 48 x 56 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: M. G. Wywiórski
Cena wywoławcza. 12 000 zł

Marek SZAPIRO (1884-1941)

142
Krzemieniec olej, płótno; 61,5 x 77,5 cm;
sygn. p. d.: M. Szapiro Krzemieniec
Cena wywoławcza. 9 000 zł

Stanisław KAMOCKI (1882-1947)

143
Kapliczka olej, tektura; 62 x 49 cm;
sygn. l. d.: StKamocki
Cena wywoławcza. 12 000 zł

Mieczysław RAKOWSKI (1882-1947)

144
Tristesse - Pejzaż melancholijny, 1927 olej, płótno; 51 x 61 cm;
sygn. i dat. p. d.: Miecz Rakowski/ - 1927
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Władysław ŚLEWIŃSKI (1854-1918)

145
Portret dziewczyny olej, tektura; 47 x 41,5 cm;
sygn. l. g.: Władysław Ślewiński (nieczytelnie);
Cena wywoławcza. 90 000 zł

Władysław OSTROWSKI (1878-1942)

146
Dziewczyna, 1903 olej, płótno; 79 x 52,5 cm;
sygn. i dat. p. g.: W. Ostrowski 1903
Cena wywoławcza. 9 000 zł

Julian AJDUKIEWICZ (1883 - ?)

147
Portret kobiety olej, płótno, 70 x 54 cm;
sygn. p. d.: J. Ajdukiewicz / 1940
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Stanisław HEYMANN (1843-1915)

148
Dzieci, 1875 olej, płótno; 33,5 x 20,5 cm;
sygn. p. d.: Monachium / S. Heymann / 1875
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Jan STYKA (1858-1925)

149
Portret damy, ok. 1904 olej, płótno; 82 x 65 cm;
sygn. l. d.: Jan Styka/Paris
Cena wywoławcza. 60 000 zł

Zygmunt JÓZEFCZYK (1881-1966)

150
Sanna, 1935 olej, sklejka, 50 x 100 cm;
sygn. l. d.: Z. Józefczyk / 35.
Cena wywoławcza. 6 400 zł

Jerzy KOSSAK (1886-1955)

151
Drużba krakowski, ok. 1950 olej, sklejka; 36 x 35 cm;
sygn. l. d.: Jerzy Kossak
Cena wywoławcza. 8 400 zł

Wincenty WODZINOWSKI (1866-1940)

152
Pąsowe róże, 1927 olej, tektura; 73 x 59 cm;
sygn. i dat. l. d.: W. Wodzinowski/ 1927 II
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Stanisław KAMOCKI (1875-1944)

153
Praca w polu olej, sklejka; 69 x 77 cm;
sygn. l. d.: SKamocki
Cena wywoławcza. 18 000 zł

Marian SZCZYRBUŁA (1898-1942)

154
Motyw z miasteczka, 1926 olej, sklejka; 51 x 58,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: M. Szczyrbuła / 10/10 1926
Cena wywoławcza. 7 000 zł

Marek ŻUŁAWSKI (1908-1985)

155
Pejzaż górski, 1934 olej, płótno; 59 x 72 cm;
sygn. i dat. p. d.: M. ŻUŁAWSKI 34
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Andre BLONDEL (1909-1949)

156
Głowa mężczyzny olej, tektura; 29 x 21 cm;
sygn. l. d.: Blondel
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Jan Czesław MONIUSZKO (1853-1908)

157
Scena w typie fete galante z gondolą olej, płótno dublowane, 52 x 134 cm;
sygn. śr. d.: J. C. Moniuszko 1903
Cena wywoławcza. 12 000 zł

Marian Michał WAWRZENIECKI (1863-1943)

158
Handlarka, 1887 olej, płótno; 77 x 43 cm;
sygn. i dat. l. d.: M. Wawrzeniecki / 1887.
Cena wywoławcza. 20 000 zł

Zygmunt ROZWADOWSKI (1870-1950)

159
Szarża - epizod z wojny polsko-bolszewickiej 1920 roku olej, tektura; 50 x 70 cm;
sygn. p. d.: Z. Rozwadowski
Cena wywoławcza. 20 000 zł

Tadeusz KOKIETEK (1920-1982)

160
Sceny z Dzikich Pól, 1976 olej, płótno; 73 x 100 cm;
sygn. i dat. p. d.: Tadeusz Kokietek 1976
Cena wywoławcza. 15 500 zł

Jerzy KOSSAK (1886-1955)

161
Pod wodzą hetmana Stefana Czarnieckiego, lata 40. XX w. olej, płótno naklejone na tekturę; 50 x 46,5 cm;
sygn. l. d.: Jerzy Kossak / 1940 (?)
Cena wywoławcza. 8 200 zł

Wojciech KOSSAK (1856-1942)

162
Potyczka, 1914 olej, deska; 60,5 x 50 cm;
sygn. i dat. l. d.: WOJCIECH KOSSAK 1914
Cena wywoławcza. 25 000 zł

Wojciech KOSSAK (1856-1942)

163
Jeździec w Marrakeszu olej, tektura; 49,5 x 60 cm;
sygn. p. d.: Wojciech Kossak
Cena wywoławcza. 17 000 zł

Leonard STROYNOWSKI (1858-1935)

164
Turcy w Achalciche olej, płótno; 47 x 38 cm;
sygn. p. d.: L.Strojnowski
Cena wywoławcza. 10 000 zł

165
Konna przejażdżka z chartami, 1942 olej, płótno; 51 x 58 cm;
sygn. i dat. p. d.: Z. Rozwadowski/1942.
Cena wywoławcza. 25 000 zł

Wojciech KOSSAK (1856-1942) i pracownia

166
Odpoczynek ułana, 1934 olej, sklejka; 55 x 50,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: Wojciech Kossak / 1934
Cena wywoławcza. 12 000 zł

Antoni PIOTROWSKI (1853 - 1924)

167
Legionista przy okopie olej, tektura, 34 x 47 cm;
sygn. p. d.: A. PIOTROWSKI
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Wojciech KOSSAK (1856-1942)

168
Dżokej na koniu olej na podrysowaniu ołówkiem, płyta; 30,5 x 36,5 cm;
sygn. l. d.: Wojciech Kossak
Cena wywoławcza. 7 500 zł

Jerzy KOSSAK (1886-1955)

169
Waterloo, 1929 olej, płótno; 90 x 145 cm;
sygn. l. d.: Jerzy Kossak/ 1929
Cena wywoławcza. 85 000 zł

Malarz nieokreślony, XVIII w.

170
Zabawa wiejska olej, płótno dublowane;
28,5 x 34 cm
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Carl Ernst MORGENSTERN (1847-1928)

171
Pejzaż z chatą, 1876 olej, płótno; 30,5 x 34,5 cm;
sygn. i dat. l. d. (ryte): C.E Morgenstern 1876
Cena wywoławcza. 6 500 zł

Malarz nieokreślony, XVIII/XIX w.

172
Portret kobiety w białej sukni akwarela, papier, 22 x 15 cm
Miniatura wyjątkowej urody,
odznacza się wysokim kunsztem malarskim.
Cena wywoławcza. 5 800 zł

Malarz nieokreślony, k. XVIII w.

173
Para portretow malarki i rzeźbiarza olej, płótno,
62,5 x 49,5 cm
Cena wywoławcza. 30 000 zł

Eugene BLASSET (XIX/XX w.)

174
Scena rodzajowa olej, płótno naklejone na płytę; 41 x 63 cm;
sygn. p. d.: E. Blasset
Cena wywoławcza. 5 500 zł

Malarz nieokreślony, XIX/XX w.

175
Pejzaż z rzeką, 1910 olej, płótno; 100 x 127 cm;
sygn. i dat. p. d.: nieczytelnie/ 1910
Cena wywoławcza. 11 000 zł

Walery BROCHOCKI (1847-1923)

176
Krowy nad rzeką olej, tektura; 48 x 68 cm;
sygn. p. d.: W. Brochocki
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Josef FEID (1806-1870)

177
Pejzaż z odpoczywającymi krowami olej, płótno; 93 x 115 cm;
sygn. l. d.: Jos Feid
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Adriaen Cornelisz BEELDEMAKER (1618-1709)

178
Polowanie na dzika, 1694 olej, płótno; 46 x 60,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: ABeeldemaker / Fc 1694
Cena wywoławcza. 19 000 zł