214
Święty Jan Kanty drewno lipowe złocone z elementami polichromii;
Kraków (?), ok. 1760-80
Cena wywoławcza. 4 000 zł

215
Aniołek drewno lipowe, polichromowane, złocone i srebrzone;
Małopolska, 1 tercja XVIII w.
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Małgorzata RUDOWICZ - DE RUDEÉ (ur. 1956)

301
Igraszki serigrafia, karton;
69,5 x 99 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Paweł WEINREB (ur. 1978)

302
Bez tytułu, 2005 litografia barwna, papier;
44,5 x 60 cm (wymiar kompozycji),
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Iwona CUR (ur. 1978)

303
Ardeidae, agreitae, 2001 linoryt, papier; 94 x 95 cm
sygn. p.d., opis u dołu ołówkiem:
Cena wywoławcza. 1 900 zł

Bartłomiej CHWILCZYŃSKI (ur. 1987)

304
Skarb, 2012 litografia barwna, papier;
52,5 x 77 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Roman OPAŁKA (1931-2011)

305
Walka litografia, papier;
57,5 x 40,5 cm (wymiar kompozycji),
Cena wywoławcza. 1 600 zł

Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)

306
Monotypia +, 2012 monotypia, papier;
44,5 x 33 cm (wymiar kompozycji),
Cena wywoławcza. 1 200 zł

Leon TARASEWICZ (ur. 1957)

307
Las, 1984/2000 serigrafia, papier;
28,5 x 39,5 cm (wymiar kompozycji),
Cena wywoławcza. 3 200 zł

Janina KRAUPE-ŚWIDERSKA (ur. 1921)

308
List z południa, 1965 technika własna - linoryt barwny, papier;
54 x 43 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 2 700 zł

Jerzy NOWOSIELSKI (1923-2011)

309
Cerkwie tusz, papier;
28,5 x 20 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 2 600 zł

Stefan ŻECHOWSKI (1912-1984)

310
Koniec wakacji w Witowie, 1965 ołówek, papier;
30,5 x 24,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 1 600 zł

Edward DWURNIK (ur. 1943)

311
Chopin, 2010 tusz, papier;
45 x 33 cm;
Cena wywoławcza. 3 300 zł

Jan LEBENSTEIN (1930-1999)

312
Bez tytułu długopis, papier fakturowany,
kremowy złożony z czterech części;
Cena wywoławcza. 6 400 zł

Zdzisław BEKSIŃSKI (1929-2005)

313
Bez tytułu, 1958 tusz, papier;
29 x 20 cm (w świetle oprawy)
Cena wywoławcza. 5 700 zł

Jerzy NOWOSIELSKI (1923-2011)

314
Bez tytułu długopis, papier;
12 x 8 cm;
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Bolesław UTKIN (1913-1993)

401
Sosny, 1950 tempera, papier;
47 x 59 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Roman SIELSKI (1903-1990)

402
Za płotem gwasz, papier;
16,5 x 27 cm (w świetle oprawy)
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Rajmund ZIEMSKI (1930-2005)

403
Kompozycja 31-III-63, 1963 gwasz, tusz, papier,
65,5 x 44 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 7 500 zł

Roman SIELSKI (1903-1990)

404
Panorama gwasz, papier brązowy;
22,5 x 27,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Rajmund ZIEMSKI (1930-2005)

405
Kompozycja 9 - IX - 65, 1965 gwasz, tusz, papier,
61,5 x 48 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 11 000 zł

Waldemar SMOLAREK (1937-2010)

406
Kompozycja, 1968 technika mieszana, płótno;
69 x 44,5 cm
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Marek RADKE (ur. 1952)

407
Spotkanie z Rudolfem, 1990 olej, płótno;
50 x 70 cm;
Cena wywoławcza. 8 500 zł

Andrzej ŁUKASZEWSKI (ur. 1939)

408
Kompozycja, 1964 olej, płótno;
95 x 76 cm;
Cena wywoławcza. 2 700 zł

Jan BERDYSZAK (ur. 1934)

409
Koło podwójne, 1962 tusz, gwasz, papier;
39 x 19,5 cm (nieregularny kształt).
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Ryszard WINIARSKI (1936-2006)

410
Chance in game for one, 1989 akryl, płyta;
49 x 49 cm;
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Jerzy DUDA-GRACZ (1941-2004)

411
Obraz 2374, (Łagów-Spuścizna), 1998 olej, płyta;
80 x 60 cm;
Cena wywoławcza. 85 000 zł

Tadeusz DOMINIK (ur. 1928)

412
Pejzaż olej, płótno;
53,5 x 65 cm;
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Edward DWURNIK (ur. 1943)

413
Warszawa - Kościół Św. Krzyża, 1981 olej, płótno,
97 x 146 cm;
Cena wywoławcza. 13 000 zł

Janusz LEWANDOWSKI (ur. 1938)

414
Pejzaż jesienny, 1979 olej, płótno;
65,5 x 92,5 cm
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Władysław KOZŁOWSKI (1921-1987)

415
Pejzaż, 1964 olej, płótno;
50,5 x 66,5 cm;
Cena wywoławcza. 1 600 zł

Kazimierz PODSADECKI (1904-1970)

416
Pomona - Martwa natura, 1969 olej, płyta;
43 x 32 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Marian JAESCHKE (1904-1980)

417
Fragment browaru na ulicy Sędziowskiej w Łodzi, 1976 olej, płótno; 65,5 x 73 cm;
sygn. p. d.: M.JAESCHKE/ 1976
Cena wywoławcza. 7 600 zł

Adam GERŻABEK (1898-1965)

418
Martwa natura olej, płótno;
51 x 70,5 cm,
Cena wywoławcza. 8 900 zł

Zdzisław OTELLO HORODECKI (ur. 1948)

419
Klaudia - zaskakiwała mnie luźnymi pomysłami, które musiałem zwilżać wiosną, 1991 olej, płótno;
97 x 130 cm;
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Eugeniusz JÓZEFOWSKI (ur.1956)

420
Drzewo Siakti, 1987 olej, płótno;
46 x 41 cm;
Cena wywoławcza. 2 600 zł

Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)

421
Kompozycja niebieska, 1989 olej, płótno;
46,5 x 38 cm;
Cena wywoławcza. 2 600 zł

Antoni FAŁAT (ur. 1942)

422
Portret rodzinny,1990 olej, płótno;
119,5 x 99,5 cm;
Cena wywoławcza. 11 000 zł

Radosław SOWIAK (ur. 1950)

423
Roboty wykończeniowe, 2013 technika własna, akryl, płyta;
100 x 100 x 7 cm;
Cena wywoławcza. 1 900 zł

Leszek NOWOSIELSKI (1918-2000)

424
Kompozycja ceramika, szkliwa barwne;
17 x 17 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Paweł WEINREB (ur. 1978)

425
Pływacy, 2006 olej, akryl, płótno;
110 x 90 cm;
Cena wywoławcza. 4 100 zł

CZARNOBYL - wł. Damian TERLECKI (ur. 1974)

426
teichenbeschleunigerv.03 technika własna, płótno;
105 x 89 cm;
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Witold PODGÓRSKI (ur. 1958)

427
Żurawie, 2011 akryl, olej, płótno;
100 x 73 cm;
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Tomasz KARABOWICZ (ur. 1971)

428
Martwa natura z melonem, 2012 olej, tektura;
70 x 76,5 cm;
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Ryszard ŁAGODZIEC (ur. 1954)

429
Zwiędłe kwiaty, 1984-2010 olej, płótno;
65,5 x 43,5 cm;
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Krzysztof DUDZIŃSKI - KA-DEE (ur. 1953)

431
Akt na krześle, 2013 akryl, płótno;
120 x 70 cm;
Cena wywoławcza. 5 500 zł

Danuta LESZCZYŃSKA-KLUZA (ur. 1926)

432
Akt kobiety, 1959 technika własna (olej), karton;
49,5 x 34,3 cm;
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Andrzej ŁOPIŃSKI (ur.1960)

501
Bez tytułu, 2011 brąz,
wys.: 50 cm;
Cena wywoławcza. 3 500 zł