Nr katalogowy: 419

Zdzisław OTELLO HORODECKI (ur. 1948)

Nr katalogowy: 419

Klaudia - zaskakiwała mnie luźnymi pomysłami, które musiałem zwilżać wiosną, 1991

olej, płótno;
97 x 130 cm;