814
Popielniczka secesyjna
brąz, odlew patynowany;
Europa Zachodnia, Niemcy? pocz. XX w.
Cena wywoławcza.
800 zł
816
Głowa buddyjskiego bóstwa
brąz patynowany; Birma?, XIX/XX w.
Cena wywoławcza.
800 zł
818
Ekrytuar zdobiony emalią
brąz złocony, emalia komórkowa;
Francja, Paryż, 1 ćw. XX w.
Francja, Paryż, 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza.
1 400 zł
820
Ikona - Św. Jerzy
tempera na desce z kowczegiem i 2 szpongami;
Rosja, 4 ćw. XIX w.
Rosja, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza.
6 000 zł
822
Ikona - Chrystus Ukrzyżowany
tempera na desce; 53,3 x 31,5 x 3 cm.
Rosja, XX w.
Rosja, XX w.
Cena wywoławcza.
5 700 zł
825
Akordeon klawiszowy
Warszawa, firma Józefa Boruckiego, po 1920
Cena wywoławcza.
5 700 zł
829
Zegar kominkowy, portykowy
drewno złocone, mosiądz, tafla lustrzana;
Austria, Wiedeń? ok. poł. XIX w.
Cena wywoławcza.
6 500 zł
Frederic de WIT (1616-1698)
Nr katalogowy833
Mapa Polski i Wielkiego Księstwa Litewskiego
miedzioryt kolorowany, na papierze żeberkowanym;
wymiary w świetle passe-partout 50,3 x 59,8 cm.
Amsterdam, po 1689.
Amsterdam, po 1689.
Cena wywoławcza.
2 200 zł
837
Kilim z motywami geometrycznymi
wełna, len; 140 x 179 cm.
Polska, lata 30. XX w.
Polska, lata 30. XX w.
Cena wywoławcza.
400 zł
840
Konsola z lustrem eklektyczna
konstrukcja - sosna;
Europa Środkowa, Polska(?), ok. 1880
Cena wywoławcza.
3 500 zł
902
Stolik pomocniczy klasycyzujący
buczyna, fornir - mahoń, intarsje - mahoniowiec, heban;
Polska, 1 ćw. XX w.
Polska, 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza.
2 500 zł
905
Serwantka w stylu neorokokowym
sosna, fornir - mahoń;
Europa Zachodnia, 1 ćw. XX w.
Europa Zachodnia, 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza.
4 000 zł
910
Serwantka późnobiederemierowska
sosna, jawor, fornir - orzech;
Polska, ok. 1840
Polska, ok. 1840
Cena wywoławcza.
8 000 zł
914
Komplet mebli neobarokowych
orzech;
Europa Środkowa, 4 ćw. XIX w.
Europa Środkowa, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza.
3 300 zł