Nr katalogowy: 710

Nr katalogowy: 710

Lichtarz jednoświecowy

srebro sygnowane (cecha Gdańska,
probierz F, LEMICH); Gdańsk, złotnik
Isaak Jacob Lemich, lata 80.-90. XVIII w.