Nr katalogowy: 410

F. A. NAUMANN (XX w.)

Nr katalogowy: 410

Para głów dziecięcych, 1936

brąz patynowany, wys. 31 cm; sygn. od tyłu, na krawędzi szyi chłopca: F. A. NAUMANN 1936