Nr katalogowy: 426

Marek RADKE (ur. 1952)

Nr katalogowy: 426

Lawa, 1992

olej, płótno; 40 x 40 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: MAREK RADKE /
„ Lawa" / 40 x 40 cm / olej /płotno / 1992