Nr katalogowy: 452

Józef WASIOŁEK (1921-2008)

Nr katalogowy: 452

Pejzaż z kościołem w Niedźwiedziu pod Krakowem

olej, płótno; 70 x 80 cm;
sygn. p. d.: J. Wasiołek