Marian BOGUSZ (1920 - 1980)

317
Fuga na blachę i ultramarynę, 1965 blacha, tworzywo sztuczne,
73 x 100 cm,
Cena wywoławcza. 16 000 zł

Radosław SOWIAK (ur. 1950)

318
Sen o Kazimierzu M., 2011 technika własna, płyta,
100 x 100 cm;
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Zdzisław Otello HORODECKI (ur. 1948)

319
Kąpiacy się łabędź, 2011 akryl, złoto akrylowe, płótno,
60 x 60 cm;
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Grzegorz SZTWIERTNIA (ur. 1968)

320
Ćwiczenia korekcyjne - tryptyk, 1997 akryl, płyta,
200 x 100 cm (każda z płyt);
Cena wywoławcza. 18 000 zł

Tomas MAYER (ur. 1970)

321
Lazurowe wybrzeże, 2006 olej, płotno,
81 x 65 cm;
Cena wywoławcza. 1 300 zł

CHAZME I SEPE

322
Wariacje I technika mieszana, płótno,
70 x 50 cm;
Cena wywoławcza. 1 200 zł

Beata PFLANZ (ur. 1961)

323
Pieces of reality-full of colour III akryl, pótno,
80 x 60 cm;
Cena wywoławcza. 1 600 zł

Mikołaj SOBCZAK (ur. 1989)

324
Wika (Moja suczka Wika jest szczenna...) akryl, płótno,
50 x 60 cm;
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Bartosz MILEWSKI (ur. 1975)

325
Wrocławskie Studio Nagrań, 2007 akryl, płótno 100 x 120 cm;
sygn. l. d.: Milewski 2007
Cena wywoławcza. 2 700 zł

Lucyna KUŚNIERCZYK (ur. 1936)

326
Na huśtawce - z cyklu Parabole, 2010 akryl, płótno,
80 x 60 cm;
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Józef SKROBIŃSKI (1910-1979)

327
Martwa natura z naczyniami, 1964 olej, 54 x 65 cm;
sygn. p. d.: J. Skrobiński
Cena wywoławcza. 1 900 zł

Antoni Fryderyk HAYDER (1905-1990)

328
Martwa natura z dzbanem, 1957 olej, płótno,
45,5 x 60,5 cm;
Cena wywoławcza. 4 500 zł

Elżbieta BORS (ur. 1935)

329
Martwa natura różowa I, 2006 olej, płótno, 48,3 x 60 cm;
sygn. p. d.: Elżbieta / BORS / 2008
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Maciej LACHUR (1927-2008)

330
Popiersie kobiety, 1966-1967 olej, płótno, 89 x 50,5 cm;
sygn. l. d.: MACIEJ LACHUR / 1966-67
Cena wywoławcza. 7 600 zł

Roman ZAKRZEWSKI (ur. 1955)

331
Portret kobiety, 1987 olej, płótno,
116 x 97,5 cm;
Cena wywoławcza. 9 300 zł

Stanisław BAJ (ur. 1953)

332
Pejzaż olej, płótno,
46,2 x 61,3 cm;
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Janusz LEWANDOWSKI (ur. 1938)

333
Skarpa, 1989 olej, płótno,
46 x 61 cm;
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Zdzisław CYANKIEWICZ (1912-1981)

334
Pejzaż olej, płótno,
36 x 44,1 cm
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Leonard BOGUSIŃSKI (ur. 1944)

335
Piramidy, 1991 technika mieszana, płótno, 54 x 46 cm;
sygn. l. d.: LEONARD BOGUSIŃSKI 91
Cena wywoławcza. 3 000 zł

WITOLD-K (ur. 1932)

336
P-2011-3079, 2011 akryl, płótno, 61 x 45,7 cm;
sygn. p. d.: Witold - K. 2011
Cena wywoławcza. 19 000 zł

KRZYSZTOF SKAIN MAY

337
Dwa światy (...) akryl, płyta, 70 x 100 cm;
sygn.d.: SK/IN/M/Y; (sygn.na nożu)
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Henryk WANIEK (ur.1942)

338
Śniadanie o północy czyli jeszcze jedna ostatnia wieczerza, 1994
olej, płótno, płyta, 54,2 x 80,5 cm;
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Rafał OLBIŃSKI (ur. 1945)

339
Nieziemskie spojrzenie akryl, płótno,
91,5 x 68 cm;
Cena wywoławcza. 29 000 zł

Magdalena MOSAKOWSKA-SOBOCIŃSKA (ur. 1974)

340
Skala możliwości, 2011 olej, płotno,
100 x 100,2 cm;
Cena wywoławcza. 2 600 zł

Izabela CHAMCZYK (ur. 1980)

341
No, 2011 technika mieszana, płótno,
70 x 100 cm
Cena wywoławcza. 5 300 zł

Wiktor DYNDO (ur. 1983)

342
Jerozolima - wzgórze świątynne, 2008 olej, płótno,
160 x 120 cm;
Cena wywoławcza. 7 400 zł

Jacek MALICKI (ur. 1946)

343
Podstęp, 1991 olej, płótno,
37 x 37 cm,
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Jan SUMIGA (1944-2005)

344
Paleta - Wyznanie, 1985 olej, płytka w formie palety, 16 x 11,3 cm;
sygn. p. d.: J. Sumiga 85
Cena wywoławcza. 700 zł

Stanisław ZAGAJEWSKI (ur. 1927)

401
Paw glina wypalana, malowana, szkliwiona,
15,5 x 14 x 14 cm;
Cena wywoławcza. 1 200 zł

Anna PIETROWIEC (1909 - 1989) - przypisywana

402
Dziewczyna i chłopiec ceramika,
ok. 29 x 25 x 14 cm
Cena wywoławcza. 3 500 zł

403
Komplet do kawy Steatyt wytwórnia Zygmunta Buksowicza w Katowicach
porcelana malowana naszkliwnie i złocona
Cena wywoławcza. 3 200 zł

501
Stolik do robótek w stylu mebli z lat 60 z prostokątną skrzynką, o odkładanych
wraz z częścią boków dwóch skrzydłach
Cena wywoławcza. 2 000 zł

502
Stół z prostokątnym,
zaokrąglonym na narożach szklanym blatem
zbudowanej z okleinowanego krzyżaka w formie litery H o ustawionych pod katem
Cena wywoławcza. 10 000 zł

503
Komplet czterech krzeseł biurowych z tapicerowanymi poduszkami siedzenia
Cena wywoławcza. 2 700 zł