Nr katalogowy: 335

Leonard BOGUSIŃSKI (ur. 1944)

Nr katalogowy: 335

Piramidy, 1991

technika mieszana, płótno, 54 x 46 cm;
sygn. l. d.: LEONARD BOGUSIŃSKI 91