Nr katalogowy: 338

Henryk WANIEK (ur.1942)

Nr katalogowy: 338

Śniadanie o północy czyli jeszcze jedna

ostatnia wieczerza, 1994
olej, płótno, płyta, 54,2 x 80,5 cm;