Nr katalogowy: 344

Jan SUMIGA (1944-2005)

Nr katalogowy: 344

Paleta - Wyznanie, 1985

olej, płytka w formie palety, 16 x 11,3 cm;
sygn. p. d.: J. Sumiga 85