Nr katalogowy: 329

Elżbieta BORS (ur. 1935)

Nr katalogowy: 329

Martwa natura różowa I, 2006

olej, płótno, 48,3 x 60 cm;
sygn. p. d.: Elżbieta / BORS / 2008