Halina CHROSTOWSKA (1929-1990)

101
Figura czarna VII, 1973 technika własna, 65 x 52 cm;
sygn. i dat. p. d.: Chrostowska 73
Cena wywoławcza. 1 300 zł

Victor VASARELY (1908-1997)

102
Bez tytułu serigrafia barwna, papier, 60 x 60 cm
sygn. p. d.: `Vasarely` (ołówkiem)
Cena wywoławcza. 1 900 zł

Teresa RUDOWICZ (1928-1994)

103
Twarz technika własna, papier,
13,6 x 18,2 cm; sygn. p. d.
Cena wywoławcza. 800 zł

Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)

104
Pan Wiesław Ochman na tarasie, 1991 autocynkografia, papier, 48 x 34,5 cm;
sygn. u dołu
Cena wywoławcza. 1 200 zł

Jan TARASIN (1929-2009)

105
Wylęgarnia przedmiotów. 2004 serigrafia barwna, papier, 100 x 70 cm;
sygn. p. d.: Jan Tarasin 2004
Cena wywoławcza. 2 900 zł

Wojtek SIUDMAK (ur. 1942)

106
L'Espoir, 1981 litografia barwna, papier, 85 x 61 cm;
sygn. p.d.: W. SIUDMAK
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Bronisław LINKE (1906-1962)

107
Po burzy, 1947 piórko, tusz czarny i niebieski,
kredka niebieska, 31 x 24,5 cm
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Bronisław LINKE (1906-1962)

108
Zbrojenia atomowe, 1960 piórko, tusz, tusz lawowany, papier,
35 x 24,2 cm; sygn. l. d.
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Zbigniew LIBERA (ur. 1959)

109
Bez tytułu, 1982 technika mieszana, papier,
29 x 20,5 cm
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Jerzy NOWOSIELSKI (1923-2011)

110
Akrobatka (Kobieta podwieszona), 1949-19 ołówek, papier jasnobrązowy, 38,5 x 28,5 cm;
sygn. p. d.: J.Nowosielski
Cena wywoławcza. 7 500 zł

Jan MŁODOŻENIEC (1929 - 2000)

301
Shakespeare gwasz, papier 40,5 x 28,5 cm
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Jan MŁODOŻENIEC (1929 - 2000)

302
Endo gwasz, papier, 33 x 23 cm
Cena wywoławcza. 2 200 zł

Marian BOGUSZ (1920-1980)

303
Kompozycja, 1957 tempera, papier, 45 x 32 cm;
sygn. p. d.: MBogusz 57
Cena wywoławcza. 5 700 zł

Erna ROSENSTEIN (1913-2004)

304
Portret Artura Sandauera, 1946 olej, papier szary, 29,5 x 21 cm;
opisana na odwrocie
Cena wywoławcza. 6 300 zł

Janina KRAUPE-ŚWIDERSKA (ur. 1921)

305
Kompozycja akwarela, papier, 50 x 35 cm;
sygn. p. d.: J. Kraupe
Cena wywoławcza. 1 600 zł

Jerzy STAJUDA (1936-1992)

306
1610 technika mieszana, papier, 28,6 x 22 cm;
sygn. p. d.: Jerzy Stajuda
Cena wywoławcza. 1 600 zł

Franciszek STAROWIEYSKI (1930-2009)

307
Kompozycja postaciowa, 2003 technika mieszana (tusz, węgiel, pastel),
papier, 29 x 41 cm
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Leon TARASEWICZ (ur. 1957)

308
Bez tytułu, 2001 akryl, papier, 30 x 30 cm;
sygn. i dat. na odwrocie
Cena wywoławcza. 7 500 zł

Edward DWURNIK (ur. 1943)

309
Globus w miasteczku, 2005 tempera, płótno, 46 x 54.5 cm;
sygn. p. d.
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Lech OKOŁÓW (ur. 1933)

310
Kompozycja, 1987 olej, płótno, 99 x 119 cm;
sygn. i dat. p. d.
Cena wywoławcza. 3 400 zł

Teresa PĄGOWSKA (1929-2007)

311
Czerwona muszla, II, 1956 olej, płótno, 100 x 81 cm;
obraz opisany na odwrocie
Cena wywoławcza. 39 000 zł

Karolina JAROSŁAWSKA (ur. 1977)

312
Odpocznijmy, 2011 tryptyk - olej, płotno, 100 x 50 cm
(każda część tryptyku)
Cena wywoławcza. 2 100 zł

Jan Andrzej BATOR (ur. 1947)

313
Tajga, 2002 akryl, plótno, 100 x 90 cm;
napisy autorskie na odwrocie.
Cena wywoławcza. 2 300 zł

Rajmund ZIEMSKI (1930-2005)

314
Pejzaż, 1979 olej, płótno, 160 x 70 cm;
sygn. l. d.
Cena wywoławcza. 65 000 zł

Andrzej FOGTT (ur. 1950)

315
Nocne ptaki, 1997 olej, płótno, 200 x 130 cm;
sygn. na odwrocie
Cena wywoławcza. 14 000 zł

Ivo NIKIĆ (ur. 1974)

316
Wypadek renifera, 2008 olej, płótno, 170,5 x 140,5 cm;
sygn. na odwrocie
Cena wywoławcza. 12 000 zł

Jan DOBKOWSKI (ur. 1942)

317
Kobieta kocha siebie, 1969 olej, płótno, 200 x 147 cm;
sygn. i opisany na odwrocie
Cena wywoławcza. 35 000 zł

Ewa PEŁKA (ur. 1952)

318
Cykl Rzeźba Ziemi, 2001 olej, płótno, 130 x 260;
na odwrocie napisy autorskie
Cena wywoławcza. 11 000 zł

Władysław LAM (1893-1984)

319
Plaża i morze, ok. 1970 olej, płótno naklejone na tekturę, 34,5 x 51 cm
sygn. l. d.: W. Lam
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Stanisław FIJAŁKOWSKI (ur. 1922)

320
Paleta V, 2010 akryl, akwarela, pastel, płótno,
100 x 81 cm; sygn. i opisany
Cena wywoławcza. 62 000 zł

Teresa RUDOWICZ (1928-1994)

321
Bez tytułu, 1959 collage, technika mieszana, płótno, 50 x 44 cm;
sygn. na odwrocie
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Juliusz STUDNICKI (1906-1978)

322
Kompozycja zielona olej, płótno, 65 x 54 cm;
sygn. l. g.: STUDNICKI
Cena wywoławcza. 6 300 zł

Roman OPAŁKA (ur. 1931)

323
Z cyklu "Alfabet grecki", 1964 olej, płótno, 145,5 x 65,5 cm;
sygn. na odwrocie
Cena wywoławcza. 190 000 zł

Marian BOGUSZ (1920 - 1980)

324
Fuga na blachę i ultramarynę, 1965 blacha, tworzywo sztuczne, 73 x 100 cm,
sygn. na odwrocie: mbogusz
Cena wywoławcza. 16 000 zł

Henryk STAŻEWSKI (1894-1988)

325
Kompozycja, 1980 akryl, płyta pilśniowa, 39,1 x 39 cm;
sygn. na odwrocie
Cena wywoławcza. 19 000 zł

Tadeusz DOMINIK (ur. 1928)

326
Pejzaż, 2004 olej, płótno, 81 x 100 cm;
sygn. l. d.: Dominik
Cena wywoławcza. 21 000 zł

Marian BOGUSZ (1920 - 1980)

327
Rozmyślania, 1963 olej, płótno, 96,5 x 130 cm;
opisany na odwrocie pzez artystę
Cena wywoławcza. 40 000 zł

Anna Maria WIEJAK-KARPOWICZ (ur. 1951)

328
Tancerka na kanapie, 1988 olej, płótno, 109 x 108 cm;
sygn. l. d.: Karpowicz 88
Cena wywoławcza. 7 000 zł

Marian TOMASZEWSKI (1904-1968)

329
Kompozycja, 1956 olej, płótno, 114,5 x 70,5 cm
sygn. p. d.: tm. 56
Cena wywoławcza. 6 300 zł

Jerzy NOWOSIELSKI (1923 - 2011)

330
Akt siedzący, 1958 olej, płótno, 64,5 x 50 cm;
na odwrocie napis:
JERZY NOWOSIELSKI 1958
Cena wywoławcza. 110 000 zł

Teresa RUDOWICZ (1928 - 1994)

331
Zła gwiazda olej, płótno, 128 x 96 cm;
na odwrocie napis autorski (?)
Cena wywoławcza. 45 000 zł

Aleksander KOBZDEJ (1920 - 1972)

332
Ślepy - Aveugle, 1958 olej, płótno, 110 x 136 cm;
sygn. p. d.: Kobzdej / 1958
Cena wywoławcza. 120 000 zł

Jan SZANCENBACH (1928-1998)

333
Kwiaty olej, płótno, 92 x 75 cm;
sygn. p. d.: Szancenbach
Cena wywoławcza. 32 000 zł

Jan SZANCENBACH (1928-1998)

334
Powódź III, 1988 olej, płótno, 73 x 92 cm;
sygn. p. d.: Szancenbach
Cena wywoławcza. 28 000 zł

Wiktor ZIN (1925-2007)

335
Przed burzą, 1979 pastel, papier, 27,5 x 59 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: WiktorZin / 79;
Cena wywoławcza. 1 900 zł

Wiktor ZIN (1925-2007)

336
Przełom Dunajca, 1977 węgiel, biały pastel, papier, 47 x 63 cm;
sygn. p. d.: WiktorZin / 1977
Cena wywoławcza. 1 400 zł

Aleksander TUREK (ur. 1933)

337
Martwa natura z kwiatami, 1995 olej, płótno, 80,5 x 69,5 cm;
sygn. p. d.: A. Turek 1995
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Stanisław MICHAŁOWSKI (1915-1980)

338
Pejzaż z Malborka olej, płótno, 60 x 60 cm;
sygn. l. d.: J. Michałowski
Cena wywoławcza. 9 000 zł