Irena GERARD DE FESTENBERG (ur. 1915)

339
Martwa natura, 1959 olej, płótno, 59 x 52 cm;
sygn. p. d.
Cena wywoławcza. 12 000 zł

Leon LEVKOVITCH (ur. 1936)

340
Tak na czerwono technika własna, płyta, 61 x 49 cm
Cena wywoławcza. 11 000 zł

Jan CYBIS (1897-1972)

341
Kwiaty w zielonym dzbanie, 1970 olej, płótno, 81 x 54 cm;
sygn. l. d.: J. Cybis
Cena wywoławcza. 50 000 zł

Eugeniusz WANIEK (1906-2009)

342
Kopiec Kościuszki, 1978 olej, płótno, 55 x 38 cm;
sygn. p. d.: e. waniek / 78
Cena wywoławcza. 3 200 zł

Jerzy ŚWIECIMSKI (ur. 1927)

343
Spopielone II, ok. 1965 olej, płótno, 80 x 60 cm;
u dołu nalepka
Cena wywoławcza. 3 300 zł

Tadeusz SPRUSIAK (1907-1985)

344
Bez tytułu olej, tektura fakturowana, 38,5 x 32,5 cm;
sygn. p. d.: T. SPRUSIAK
Cena wywoławcza. 1 900 zł

Laura WASILEWSKA (ur. 1986)

345
Nad basenem - Antoni Fałat, 2010 olej, akryl, płótno, 120 x 90 cm;
sygn. p. d.: Laura Wasilewska 2010
Cena wywoławcza. 7 000 zł

Aleksandra ŁAWICKA-CUPER (ur. 1955)

401
Lubię patrzeć, jak mówisz kamionka;
każda głowa o wym. ok. 29 x 20 x 17 cm
Cena wywoławcza. 3 700 zł

Józef GALICA (1924-1985)

402
Kompozycja marmur, podstawa drewniana,
wys. 50 cm
Cena wywoławcza. 2 600 zł

Stół

403
z prostokątnym, zaokrąglonym na narożach zkło, płyta okleinowana, metal;
Europa Zachodnia, lata 70/80. XX w.
Cena wywoławcza. 13 000 zł

Andrzej RAJCH (ur. 1948)

404
Gracje gobelin - wełna, len, 100 x 70 cm
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Helena GAŁKOWSKA (1911-1992) Stefan GAŁKOWSKI

405
Kilim - "Troski króla", lata 50. XX w. wełna 235 x 167 cm
Cena wywoławcza. 2 500 zł