Nr katalogowy: 328

Anna Maria WIEJAK-KARPOWICZ (ur. 1951)

Nr katalogowy: 328

Tancerka na kanapie, 1988

olej, płótno, 109 x 108 cm;
sygn. l. d.: Karpowicz 88